Jak zdobyć więcej followersów na Instagramie?

Założyłeś konto na Instagramie, dodajesz zdjęcia, ale masz problem, bo nikt Cię nie obserwuje? To nic! Przedstawiamy dla Was, krótką listę jak szybko powiększyć grono odbiorców na tym portalu społecznościowym i to wszystko możecie zrobić sami!.

  1. Taguj zdjęcia

Używaj hashtagów! To pomaga, serio. Wystarczy, że wrzucisz kilka ciekawych hashtagów lub standardowych jak np. #love #kiss #photooftheday itp. W ten sposób zyskujemy nowe polubienia i followy!

  1. Twórz content oraz konkursy

Przede wszystkim jeżeli będziesz tworzyć popularne treści i wrzucał ciekawe zdjęcia to na pewno prędzej czy później Twoje zmagania na Instagramie zostaną zauważone. Warto od czasu do czasu wrzucić konkurs, aby wypromować i zwiększyć zasięg naszego profilu.

  1. Zwiększ aktywność

Przede wszystkim wrzucaj zdjęcia, obserwuj, lajkuj  i komentuj. To podstawa. Ludzie w końcu zaczną Cię zauważać, a Twój profil będzie rósł z dnia na dzień.

  1. L4L i F4F

Zawsze możesz wejść w interakcje z innymi użytkownikami i na hasło L4L czyli like for like – lajkujecie sobie nawzajem zdjęcia, a na hasło F4F co onzacza follow for follow – Ty i drugi użytkownik zaczynacie obserwować swój profil. Ciekawy sposób na zdobycie followersów, warto też, żeby nie zawalić sobie newsfeeda pisać do osób, które zajmują się podobną treścią co my. Wtedy jesteśmy w stanie również zainteresować innych.

  1. Konkursy

Zachęcaj swoich użytkowników do angażowania, czyli twórz treści typu: zdjęcie o największej liczbie lajków lub komentarzy, bardzo dobrze lajkują się wszelkiego rodzaju cytaty lub złote myśli.

  1. Ściągnij ruch z innych stron

Udostępniaj swój profil do Instagrama w swoich innych mediach społecznościowych i stronach. Gwarantuję Ci, że z czasem będzie więcej osób na Twoim profilu.

 

 

Warto sprawdzić nasze studio reklamowe, gdzie sprawisz, że Twój profil na Instagramie będzie jeszcze bardziej rozpoznawalny!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *